Tu zaplanujesz swoją przyszłość - Salon Maturzystów Perspektywy 2022

SPOTKAMY SIĘ:

Politechnika Świętokrzyska
Uniwersytet Szczeciński
Uniwersytet Warszawski
Politechnika Łódzka
Politechnika Wrocławska
Uniwersytet Gdański
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
Politechnika Śląska w Gliwicach
Politechnika Poznańska
Politechnika Białostocka
Uniwersytet Jagielloński
Politechnika Rzeszowska
Politechnika Bydgoska

Z przyjemnością informujemy, że po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, Salon Maturzystów Perspektywy wraca w tradycyjnej, stacjonarnej  formule, umożliwiającej uczniom zarówno spotkanie z ekspertami, którzy pomogą im w przygotowaniu do matury, jak i z przedstawicielami uczelni z całego kraju. Podczas tegorocznego – już 16.! – Salonu Maturzystów skupimy się na planowanych zmianach w egzaminie maturalnym od 2023 roku oraz na kwestii wyboru najlepszego kierunku studiów i uczelni. Będą także konsultacje  doradców zawodowych, pedagogów i psychologów oraz specjalistów od budowania ścieżki edukacji i kariery.

 

PONAD 100.000 MATURZYSTÓW
ODWIEDZI NASZE SALONY

 

 

Od 6 do 30 września odbędzie się 14 salonów w największych ośrodkach akademickich. Uczelniami-gospodarzami tegorocznej edycji Salonu są: Szkoła Główna Handlowa, Uniwersytet Jagielloński, Politechnika Poznańska, Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Gdański, Politechnika Świętokrzyska, Uniwersytet Szczeciński, Politechnika Bydgoska, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, Politechnika Rzeszowska, Politechnika Śląska, Politechnika Łódzka, Politechnika Białostocka.

Patronat honorowy nad Salonem Maturzystów Perspektywy 2022 sprawują: Przemysław Czarnek, minister edukacji i nauki oraz prof. Arkadiusz Mężyk, przewodniczący KRASP.

Zaczynamy już 6 września!

 


Ogólnopolski Komitet Honorowy

Przemysław Czarnek

Przemysław Czarnek
Minister Edukacji i Nauki

Minister Edukacji i Nauki

prof. dr hab. inż. Arkadiusz Mężyk

prof. dr hab. inż. Arkadiusz Mężyk
Przewodniczący KRASP, rektor Politechniki Śląskiej

KRASP