Tu zaplanujesz swoją przyszłość - Salon Maturzystów Perspektywy 2022

Informacje dla Wystawców - Rzeszów

Szanowni Państwo!

Witamy w gronie Wystawców Rzeszowskiego Salonu Maturzystów PERSPEKTYWY 2022. Rzeszowski Salon Maturzystów odbędzie się dniach 29-30 września 2022 w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Informacyjnej przeprowadzanej w 14 miastach akademickich.

PLAN SALONU
Część wystawiennicza odbywać się będzie w Strefie Kultury Studenckiej Politechniki Rzeszowskiej (ul. Akademicka 6). Plan rozmieszczenia stoisk, lista wystawców.

Część wykładowa odbywać się będzie w Regionalnym Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym i Biblioteczno-Administracyjnym Politechniki Rzeszowskiej (Aleja Powstańców Warszwy 12)

ODBIÓR STOISKA
Uprzejmie informujemy, że stoisko wystawiennicze w RZESZOWIE (ul. Akademicka 6) będzie można odebrać w środę 28 września br. w godz. 16-18.00 na stoisku Perspektyw. Wystawcy, którzy przyjadą z własną zabudową wystawienniczą, mogą rozpocząć montaż stoiska 28 września od godz. 14.30 do godz. 18.00 lub rano w czwartek 29 września w godz. 8.00-8.50. Wystawcy ci zobowiązani są do posiadania atestów na stawianą przez siebie zabudowę.

Wszelkie czynności porządkowe na stoisku należy zakończyć przed otwarciem targów dla zwiedzających, tj. 29 września br. najpóźniej do godz. 9.00. Nie wolno wystawcom opuścić stoiska ani demontować zabudowy przed godziną 15.00 tj. przed czasem zakończenia salonu.

POSTÓJ i PARKOWANIE
Informujemy, że wystawcy wjeżdżają na parking od ulicy Podkarpackiej  i parkowanie odbywa się przed budynkiem Strefy Kultury Studenckiej /budynek O/. Mapka sytuacyjna.

DEMONTAŻ
Terminem przeznaczonym na demontaż stoisk jest 30 września, po zakończeniu targów - tj. po godz. 15.00. Demontaż należy zakończyć do godz. 18.00.

GODZINY OTWARCIA
Salon otwarty jest dla zwiedzających w dniach 29-30 września br. w godz. 9.00-15.00.

UROCZYSTE OTWARCIE I PROGRAM SALONU
Serdecznie zapraszamy Państwa na uroczyste otwarcie Rzeszowskiego Salonu Maturzystów o godz. 10.00, w czwartek 29 września, w Sali V1 (parter, Regionalne Centrum Dydaktyczno-Konferencyjne i Biblioteczno-Administracyjne Politechniki Rzeszowskiej, Aleja Powstańców Warszwy 12).

Szczegółowy program spotkań znajduje się na http://www.salonmaturzystow.pl/rzeszow

Opieka nad Wystawcami:
Rafał Solecki-Bieniecki, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA

OFERTA

ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA

Zaprezentuj swoją Uczelnię w Informatorze dla Maturzystów

40 000 egzemplarzy Informatora trafi do maturzystów podczas Salonu Maturzystów 2022.

Zainteresownych ofertą zapraszamy do kontaktu: reklama@perspektywy.pl

Ogólnopolski Komitet Honorowy

Przemysław Czarnek

Przemysław Czarnek
Minister Edukacji i Nauki

Minister Edukacji i Nauki

prof. dr hab. inż. Arkadiusz Mężyk

prof. dr hab. inż. Arkadiusz Mężyk
Przewodniczący KRASP, rektor Politechniki Śląskiej

KRASP