Tu zaplanujesz swoją przyszłość - Salon Maturzystów Perspektywy 2022

Informacje dla Wystawców - Warszawa

Szanowni Państwo!

Witamy w gronie Wystawców Warszawskiego Salonu Maturzystów PERSPEKTYWY 2022. Warszawski Salon Maturzystów odbędzie się dniach 8-9 września 2022 w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Informacyjnej przeprowadzanej w 14 miastach akademickich.

PLAN SALONU
Plan rozmieszczenia stoisk  w SGH, wraz listą wystawców, znajdą Państwo na http://www.salonmaturzystow.pl/warszawa

ODBIÓR STOISKA
Uprzejmie informujemy, że stoisko wystawiennicze w WARSZAWIE (SGH, Al. Niepodległości 162) będzie można odebrać w środę 7 września br. w godz. 17-18.30 na stoisku Perspektyw. Wystawcy, którzy przyjadą z własną zabudową wystawienniczą, mogą rozpocząć montaż stoiska 7 września od godz. 11.30 do godz. 18.30 lub rano w czwartek 8 września w godz. 7.45-8.45. Wystawcy ci zobowiązani są do posiadania atestów na stawianą przez siebie zabudowę.

Wszelkie czynności porządkowe na stoisku należy zakończyć przed otwarciem targów dla zwiedzających, tj. 8 września br. najpóźniej do godz. 9.00. Nie wolno wystawcom opuścić stoiska ani demontować zabudowy przed godziną 15.00 tj. przed czasem zakończenia salonu.

Prosimy o nie przywożenie wartościowych rzeczy w dniu 7 września, gdyż nie zapewniamy depozytu. Jednocześnie informuję, że w związku ze zmianą uczelni nie ma w standardzie wykładziny ani nie jest ona wymagana przy zabudowie własnej

POSTÓJ i PARKOWANIE
Informujemy, że wystawcy wjeżdżają od Al. Niepodległości 162, na płytę przed budynkiem głównym SGH a następnie, po rozładunku, parkowanie na ogólnodostępnych miejscach parkingowych wg obowiązującej taryfy miejskiej.

DEMONTAŻ
Terminem przeznaczonym na demontaż stoisk jest 9 września, po zakończeniu targów - tj. po godz. 15.00. Demontaż należy zakończyć do godz. 18.00.

GODZINY OTWARCIA
Salon otwarty jest dla zwiedzających w dniach 8-9 września br. w godz. 9.00-15.00.

UROCZYSTE OTWARCIE I PROGRAM SALONU
Serdecznie zapraszamy Państwa na uroczyste otwarcie Warszawskiego Salonu Maturzystów o godz. 12.00, w czwartek 8 września, w Auli Spadochronowej SGH, Al. Niepodległości 162.

Szczegółowy program spotkań znajduje się na http://www.salonmaturzystow.pl/warszawa

Uwaga: Uczelnie publiczne mają zaplanowane w programie 25-minutowe prezentacje – bardzo proszę o zapoznanie się z harmonogramem Prezentacji i przekazanie p. Bożenie Kieruzalskiej, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. informacji, kto z Państwa Uczelni będzie prowadził prezentację.

Opieka nad Wystawcami:
Anna Szkutnik, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Bożena Kieruzalska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W załączeniu przesyłamy bannery Warszawskiego Salonu Maturzystów do zamieszczenia na Państwa stronie - dziękujemy

ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA

OFERTA

ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA

Zaprezentuj swoją Uczelnię w Informatorze dla Maturzystów

40 000 egzemplarzy Informatora trafi do maturzystów podczas Salonu Maturzystów 2022.

Zainteresownych ofertą zapraszamy do kontaktu: reklama@perspektywy.pl

Ogólnopolski Komitet Honorowy

Przemysław Czarnek

Przemysław Czarnek
Minister Edukacji i Nauki

Minister Edukacji i Nauki

prof. dr hab. inż. Arkadiusz Mężyk

prof. dr hab. inż. Arkadiusz Mężyk
Przewodniczący KRASP, rektor Politechniki Śląskiej

KRASP