Tu zaplanujesz swoją przyszłość - Salon Maturzystów Perspektywy 2022

Informacje dla Wystawców - Kraków

Szanowni Państwo!

Witamy w gronie Wystawców Krakowskiego Salonu Maturzystów PERSPEKTYWY 2022. Krakowski Salon Maturzystów odbędzie się dniach 27-28 września 2022 w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Informacyjnej przeprowadzanej w 14 miastach akademickich.

PLAN SALONU
Plan rozmieszczenia stoisk  w Auditorium Maximum UJ, wraz listą wystawców, znajdą Państwo w załączniku.

ODBIÓR STOISKA
Uprzejmie informujemy, że stoisko wystawiennicze w KRAKOWIE (UJ, Auditorium Maximum ul. Krupnicza 33) będzie można odebrać w poniedziałek 26 września br. w godz. 16.00-18.00 na stoisku Perspektyw. Wystawcy, którzy przyjadą z własną zabudową wystawienniczą, mogą rozpocząć montaż stoiska 26 września od godz. 12.30 do godz. 18.00 lub rano we wtorek 27 września w godz. 8.00-8.55. Wystawcy ci zobowiązani są do posiadania atestów na stawianą przez siebie zabudowę.

Wszelkie czynności porządkowe na stoisku należy zakończyć przed otwarciem targów dla zwiedzających, tj. 27 września br. najpóźniej do godz. 9.00. Nie wolno wystawcom opuścić stoiska ani demontować zabudowy przed godziną 15.00 tj. przed czasem zakończenia salonu.

Prosimy o nie przywożenie wartościowych rzeczy w dniu 26 września, gdyż nie zapewniamy depozytu.

POSTÓJ i PARKOWANIE
Informujemy, że wystawcy wjeżdżają od ul. Krupniczej, przed budynkiem głównym a następnie, po rozładunku, parkowanie na ogólnodostępnych miejscach parkingowych wg obowiązującej taryfy miejskiej.

DEMONTAŻ
Terminem przeznaczonym na demontaż stoisk jest 28 września, po zakończeniu targów - tj. po godz. 15.00. Demontaż należy zakończyć do godz. 18.00.

GODZINY OTWARCIA
Salon otwarty jest dla zwiedzających w dniach 27-28 września br. w godz. 9.00-15.00.

UROCZYSTE OTWARCIE I PROGRAM SALONU
Serdecznie zapraszamy Państwa na uroczyste otwarcie Krakowskiego Salonu Maturzystów o godz. 10.00, we wtorek 27 września, w Auditorium Maximum UJ, ul. Krupnicza 33.

Szczegółowy program spotkań znajduje się w załączniku (jako kolejne strony za planem) oraz na stronie www.salonmaturzystow.pl/krakow

Uczelnie, które mają swoje prezentacje prosimy o przesłanie informacji o osobie/-ach prowadzących spotkanie (wraz z numerem telefonu kom.), na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opieka nad Wystawcami:
Anna Szkutnik, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Bożena Kieruzalska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W załączeniu przesyłamy bannery Krakowskiego Salonu Maturzystów do zamieszczenia na Państwa stronie - dziękujemy

ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA

OFERTA

ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA

Zaprezentuj swoją Uczelnię w Informatorze dla Maturzystów

40 000 egzemplarzy Informatora trafi do maturzystów podczas Salonu Maturzystów 2022.

Zainteresownych ofertą zapraszamy do kontaktu: reklama@perspektywy.pl

Ogólnopolski Komitet Honorowy

Przemysław Czarnek

Przemysław Czarnek
Minister Edukacji i Nauki

Minister Edukacji i Nauki

prof. dr hab. inż. Arkadiusz Mężyk

prof. dr hab. inż. Arkadiusz Mężyk
Przewodniczący KRASP, rektor Politechniki Śląskiej

KRASP