Tu zaplanujesz swoją przyszłość - Salon Maturzystów Perspektywy 2022

Lubelski Salon Maturzystów: Radość ze spotkania

To wspaniale, że znów możemy się spotkać – podkreślają wszyscy uczestnicy Lubelskiego Salonu Maturzystów Perspektywy 2022, który rozpoczął się 19 września na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II.

Gości Salonu – uczniów i nauczycieli – przywitali na KUL: prof. Beata Piskorska, prorektor uczelni-gospodarza, Teresa Misiuk, Lubelska Kurator Oświaty, Mariusz Banach, zastępca prezydenta Lublina ds. oświaty i wychowania, Lech Gawryłow, dyrektor OKE w Krakowie oraz Andrzej Fornal, koordynator Lubelskiego Salonu Maturzystów.

Rekordowe zainteresowanie wzbudziła prezentacja dyrektora krakowskiej OKE na temat matury w 2023 roku, podczas której maturzyści i ich nauczyciele dowiedzieli się o zasadach, harmonogramie i wymaganiach, które będą obowiązywać na przyszłorocznym egzaminie maturalnym. Pełne sale były zresztą na wszystkich prezentacjach ekspertów OKE w Krakowie, którzy tradycyjnie przyjechali do Lublina liczną ekipą.

Ze stoiska Perspektyw błyskawicznie znikał Informator dla Maturzystów 2023, po który zgłaszali się zarówno uczniowie, jak i ich nauczyciele.

Tu się spotkamy:

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II
Kolegium Jana Pawła II, Al. Racławickie 14

strona uczelni Gospodarza:
https://www.kul.pl/

UWAGA INFORMACJA DLA ODWIEDZAJĄCYCH:

Grupy zorganizowane prosimy o podjazd od ul. Radziszewskiego, gdzie znajduje się boczne wejście na kampus KUL, stąd maturzyści mogą dotrzeć do Kolegium Jana Pawła II na Lubelski Salon Maturzystów.

Nie ma możliwości parkowania na terenie tego kampusu - autokary mają możliwość zaparkowania na ul. Konstantynów 1 - wjazd na lewo zaraz za figurą znajdującą się przy bramie (przy zakazie wjazdu z napisem: wjazd za zgodą KUL).