Tu zaplanujesz swoją przyszłość - Salon Maturzystów Perspektywy 2022

Informacje dla Wystawców - Warszawa

Szanowni Państwo!

Witamy w gronie Wystawców Warszawskiego Salonu Maturzystów PERSPEKTYWY 2023. Warszawski Salon Maturzystów odbędzie się dniach 14-15 września 2023 w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Informacyjnej przeprowadzanej w 14 miastach akademickich.

PLAN SALONU
Plan rozmieszczenia stoisk  auli PW, wraz listą wystawców, znajdą Państwo na http://www.salonmaturzystow.pl/warszawa

ODBIÓR STOISKA
Uprzejmie informujemy, że stoisko wystawiennicze w WARSZAWIE (PW,  Gmach Główny, pl. Politechniki 1) będzie można odebrać w środę 13 września br. w godz. 16.00-18.30 na stoisku Perspektyw. Wystawcy, którzy przyjadą z własną zabudową wystawienniczą, mogą rozpocząć montaż stoiska 13 września od 11.00 do godz. 18.30 lub rano w czwartek 14 września w godz. 8.00-8.45. Wystawcy ci zobowiązani są do posiadania atestów na stawianą przez siebie zabudowę.

Wszelkie czynności porządkowe na stoisku należy zakończyć przed otwarciem targów dla zwiedzających, tj. 14 września br. najpóźniej do godz. 9.00. Nie wolno wystawcom opuścić stoiska ani demontować zabudowy przed godziną 15.00 tj. przed czasem zakończenia salonu.

Prosimy o nie przywożenie wartościowych rzeczy w dniu 13 września, gdyż nie zapewniamy depozytu.

POSTÓJ i PARKOWANIE
Informujemy, że wystawcy wjeżdżają od ul. Noakowskiego a następnie, po rozładunku, parkowanie na parkingu PW od ul. Rektorskiej. Samochody parkują zgodnie z miejscami wskazanymi przez ochronę – ochrona posiada listę Wystawców i wg niej wpuszcza na teren centralny PW. Wjeżdżając na teren Politechniki należy odebrać kartę (karty parkingowe do odbioru na stoisku Perspektyw) i umieścić ją w widocznym miejscu. Parkowanie na parkingu PW jest odpłatne wg. stawki ustalonej przez Politechnikę.

DEMONTAŻ
Terminem przeznaczonym na demontaż stoisk jest 15 września, po zakończeniu targów - tj. po godz. 15.00. Demontaż należy zakończyć do godz. 18.00.

GODZINY OTWARCIA
Salon otwarty jest dla zwiedzających w dniach 14-15 września br. w godz. 9.00-15.00.

UROCZYSTE OTWARCIE I PROGRAM SALONU
Serdecznie zapraszamy Państwa na uroczyste otwarcie Warszawskiego Salonu Maturzystów o godz. 12.00, w czwartek 14 września, w Dużej Auli, Gmach Główny, Pl. Politechniki 1

Szczegółowy program spotkań znajduje się na http://www.salonmaturzystow.pl/warszawa

Uwaga: Uczelnie publiczne mają zaplanowane w programie 25-minutowe prezentacje – bardzo proszę o zapoznanie się z harmonogramem Prezentacji w programie Salonu.

Opieka nad Wystawcami:
Anna Szkutnik, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Bożena Kieruzalska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W załączeniu przesyłamy bannery Warszawskiego Salonu Maturzystów do zamieszczenia na Państwa stronie - dziękujemy

Zaprezentuj swoją Uczelnię w Informatorze dla Maturzystów

40 000 egzemplarzy Informatora trafi do maturzystów podczas Salonu Maturzystów 2023.

Zainteresownych ofertą zapraszamy do kontaktu: reklama@perspektywy.pl