Tu zaplanujesz swoj przyszo - Salon Maturzystw Perspektywy 2022

REJESTRACJA obowiązuje tylko na spotkania programowe. Na stanowiska uczelni wstęp wolny.

Salon Maturzystów Perspektywy 2023 − przystanek Wrocław

Perspektywy wraz z Politechniką Wrocławską zapraszają wszystkich maturzystów 2024 z Wrocławia i okolic na najważniejsze tej jesieni wydarzenie edukacyjne w Polsce − Salon Maturzystów Perspektywy 2023. Tu uczniowie ostatnich klas szkół średnich dowiedzą się, jak dobrze zdać maturę i zaplanują swoje studia. Wrocławski Salon Maturzystów odwiedzać można 12 i 13 września, w godz. 9.00-15.00.

Na Politechnice Wrocławskiej (budynek D-20, ul. Janiszewskiego 8) na zarejestrowanych gości czekają m.in.: wykłady ekspertów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej we Wrocławiu – na temat przedmiotów głównych (język polski, matematyka, języki obce) i dodatkowych (historia, chemia, biologia), spotkania z doradcami zawodowymi (m.in. o perspektywach zatrudnienia w województwie dolnośląskim) i przedstawicielami uczelni (m.in. o tym, po co są studia), a także prezentacja oferty edukacyjnej uczelni (Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu i in.). W części targowej (wizyta na stoiskach nie wymaga rejestracji) prezentować się będzie ponad 20 wystawców – uczelnie (z Wrocławia, ale też np. z Krakowa, Łodzi czy Szczecina), wydawnictwa i organizatorzy szkoleń językowych.

Podczas Salonu każdy zarejestrowany uczestnik odbierze za darmo (lub pobierze kod do e-booka) topową publikację Perspektyw, czyli „Informator dla Maturzystów 2024”. Można w nim znaleźć nie tylko wiarygodne informacje o „nowej” maturze (czyli egzaminach w formule 2023 – harmonogram, porady związane z najważniejszymi przedmiotami maturalnymi itp.), ale też Ranking Szkół Wyższych Perspektywy 2023 i Ranking Kierunków Studiów (74 najpopularniejsze kierunki!) oraz informacje o zasadach przyjęć na wszystkie uczelnie na rok akademicki 2024/2025.

Uroczysta inauguracja: godz. 11.00. Program: www.salonmaturzystow.pl. Wstęp wolny.

Patron medialny Wrocławskiego Salonu Maturzystów Perspektywy 2023: www.wroclawskiportal.pl.

Patron medialny ogólnopolskiej kampanii informacyjnej Salon Maturzystów Perspektywy 2023: strefaedukacji.pl.

Jeśli po wypełnieniu Ankiety na Salonie nie otrzymasz Informatora drukowanego, to po zakończeniu imprezy otrzymasz mailem dostęp do wersji elektronicznej.Tu się spotkamy:

Politechnika Wrocławska
Budynek D-20,
ul. Janiszewskiego 8

strona uczelni Gospodarza:
https://pwr.edu.pl/


Patronat medialny: